Ogłoszenia

XXIV niedziela zwykła – 15 września 2019 r.

 

 1. W liturgii tego tygodnia będziemy świętować uroczystości:
 • w poniedziałek – Wspomnienie św. męczenników Korneliusz, papieża, i Cypriana, bp.
 • w środę – Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski
 • w czwartek – Wspomnienie św. Januarego biskupa i męczennika
 • w piątek – Wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasong i Towarzyszy
 • w sobotę – Święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty
 1. Dziś wypada wspomnienie NMP Bolesnej. Obchodzony jest dzisiaj w Polsce Dzień Środków Masowego Przekazu. Zarazem dziś rocznica święceń bp. JE bpa Jana Zająca.
 2. W środę święto św. Stanisława Kostki patrona Polski. Jest on czczony jako patron KSM.Bardzo serdecznie zapraszam na tę mszę świętą nauczycieli uczących w naszej szkole,       młodzież i dzieci.
 3. W czwartek po mszy świętej wieczornej zapraszam rodziców dzieci klasy trzeciej na salkę na plebani na spotkanie celem omówienia spraw związanych z przygotowanie dzieci do        godnego przyjęcia I Komunii Świętej.
 4. Również w czwartek w Łapszach Wyżnych odpust na MB Saletyńską. Suma odpustowa o godzinie 1100.
 5. W sobotę po mszy św. wieczornej zapraszam lektorów i ministrantów na spotkanie organizacyjne rozpoczynające nasz rok pracy dla chwały Pana Boga i pożytkowi naszej
 6. W sobotę o godzinie 1200 msza święta ślubna Bogumiły i Tomasza Chowaniec, a o 1400 msza ślubna Katarzyny Moś i Dawida Orzeł.
 7. Wszystkim Parafianom życzę by dobrze i godnie przeżyli ten błogosławiony czas. Nabrali sił do dalszej owocnej pracy i dzielili się radością i wzajemna chrześcijańską miłością.

 

 

Reklamy